KONST / Litografier / Färglitografi 14413068
nr 1441 3068
Färglitografi
Johan Pettersson. Signerad, numrerad 189/360, daterad 96, gris. Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 51x62cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:21:43
1/1 12:47:52